Virtuaalne konsultatsioon

Parim viis hinnangu andmiseks patsiendi soovidele nina või kõrvade kuju muutmise osas on vahetu konsultatsioon. Alternatiivne võimalus on virtuaalne konsultatioon. See on eriti sobilik patsientidele kes elavad kaugemal või soovivad esialgset arvamust oma soovide ja operatsiooni teostatavuse kohta.

Virtuaalseks konsultatsiooniks on esiteks vaja teha fotod erinevate nurkade alt. Fotod võib teha nii fotokaamera kui telefoniga. Nina hindamiseks on vaja teha fotod otsevaates, altvaates, külgvaates (mõlemalt poolt) ja põikivaates (mõlemalt poolt). Kõrvade hindamiseks otsevaates ja külgvaates (mõlemalt poolt).

Järgnevalt kirjeldage võimalikult täpselt mida Te oma nina või kõrvade juures soovite muuta. Kas soovite eemaldada nina kühmu? Kas soovite korrigeerida nina kõverust? Kas nina tipp on all vajunud või liiga suur? Mis Teid häirib kõrvade suhtes?

Seejärel saatke soovid koos piltidega e-mailile priit@ninaplastika.com

Dr. Kasenõmm annab saadetud fotode põhjal esialgse arvamuse nina (või kõrvade) korrigeerimise võimaluste ning soovitatava operatsiooni meetodi kohta.